Ще се спъне ли днес “Лудогорец“ в Пазарджик в търсене на 13-та си поредна победа?
Ще се спъне ли днес ...
 20.04.2024 12:22

Каквото и да се случи, хебърци направиха сезон за златна марка Може ли "Хебър" да спъне днес "Лудогорец", който ще търси 13-та поредна победа в гонене на подобряването на собствения си реко

Нова драматична загуба за Хебър
 03.04.2024 19:36

ПЛОВДИВ. Хебър загуби като гост с 3:2 от Крумовград на базата на Ботев Пд в Коматево и това му е второ поредно злощастно гостуване, в което трябва да съжалява, защото можеше резултатът да е в негова полза. Сметката в мача от 27

ЦСКА 1948 победи Хебър в спаринга
ЦСКА 1948 победи Хебър в ...
 23.03.2024 16:39

ПАЗАРДЖИК. Гостите от ЦСКА 1948 победиха Хебър с 4:1 в приятелски двубой, игран на стадион „Георги Бенковски“ в областния град Пазарджик. Попадението за нашите отбеляза Марк-Емилио Папазов в 59-та минута. Дотогава в 4-та минута би

След жребия: Труден съперник се падна на Хебър за Купата!
След жребия: Труден съперник се ...
 29.02.2024 19:54

Преди минути бе теглен жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България. Той определи Хебър да играе за първи път в тази фаза на турнира, а негов съперник е Лудогорец. Първата топка отреди разградчани да бъдат домакини

Вторият отбор на Хебър направи равен с Родопа (Смолян)
Вторият отбор на Хебър направи ...
 04.02.2024 13:41

САРАЯ. Вторият отбор на Хебър направи равен - 2:2, с Родопа (Смолян) в контрола, играна в пазарджишкото село. Головете за гостите отбелязаха Николай Георгиев в 16-та и Михаел Кисьов в 78-та минута. За Хебър II се отчетоха Християн Г

Хебър с първа загуба в контролите - отстъпи на ЦСКА 1948
Хебър с първа загуба в ...
 03.02.2024 20:29

ПАЗАРДЖИК. ЦСКА 1948 победи като гост с 2:0 Хебър в контрола на стадион "Бенковски". Така бистричани нанесоха първа загуба на "зелените" в спарингите от зимната подготовка. Точни бяха Никола Илиев и капитанът Ивайло Ч